Хай пасочка у пічці не згоряє
І шиночка завудиться в огні,
Хай в вашій хаті свято не минає
І не зникають страви на столі.
Хай яйця стануть різнокольорові
За порухом одного писанка,
Хай хрін буде цілющим і здоровим
Й цвіте бузок на стрічці рушничка.
Хай дзвони в церкві ще гучніше дзвонять,
Хай ангел усміхнеться із небес,
Хай навіть кошички радіють і говорять:
„Христос Воскрес, воістину Воскрес!”
РА «ORA» існує на ринку реклами вже більше двох років. Ми встигли себе зарекомендувати, як доброзичливі, відкриті та успішні. Усі наші кліенти завжди готові нас охарактеризувати, як відповідальністю, креативністю, готовність до виконання будь-яких замовлень.
14 квітня 2011 р.
Ми себе удосконалюємо...
Хто володіє часом – той володіє світом…..Це
рекламне агентство «ORA»
Комерційна пропозиція
Рекламне агенство повного циклу пропонує послуги:
Проведення BTL- акцій: Промоушен, Дегустацій, Семплінги, Event – заходи, Мерчандайзинг, Trade promotion, Проведення опитування, Розсилка по поштових скриньках, Індивідуальна розсилка.
Дизайн та креатин
Поліграфія:Візитки, Календарики, календарі, Флаєри, Буклети, Журнали, каталоги, Плакати
Широкоформатний друк:Плівка Oracal, Плівка «Ван Віжен», Банерна тканина, Банерна сітка
Зовнішня реклама
Реклама на транспорті
Реклама на радіо, телебаченні.
Реклама в ЗМІ.
Сувенірна продукція
Вартість послуг розраховується в індивідуальному порядку !!!!
Ми відрізняємось від інших РА відповідальністю, креативністю, готовність до виконання будь-яких замовлень.
Ми доброзичливі, відкриті та успішні.
Успіх нашого агентства – це успіх наших клієнтів.
Ми завжди готові надати неординарні рішення для Вас.
Обговоримо усі Ваші побажання та пропозицій.
РА «ОRА»
Тел.моб 063 - 076 - 52-12
Тел.. роб 097- 011 - 35 - 55
http://oralviv.blogspot.com
Наш основний напрямок діяльності на ринку реклами
Промо-акція (promotion) - стимулюючий захід щодо просування бізнес-продукту на ринку, розраховане на формування інтересу до товару, особи, організації або напряму діяльності.
Промо-акція відноситься до одного з видів непрямої реклами, одна з основних особливостей якої полягає в більш довірчому характері стосунків з цільовою аудиторією.
Для всіх видів стимулюючих заходів стаття 9 Закону про рекламу передбачає, що в рекламі, що повідомляє про проведення стимулюючої лотереї, конкурсу, гри або іншого подібного заходу, умовою участі в яких є придбання певного товару (далі - стимулюючий захід), мають бути вказані:
Промо-акція відноситься до одного з видів непрямої реклами, одна з основних особливостей якої полягає в більш довірчому характері стосунків з цільовою аудиторією.
Для всіх видів стимулюючих заходів стаття 9 Закону про рекламу передбачає, що в рекламі, що повідомляє про проведення стимулюючої лотереї, конкурсу, гри або іншого подібного заходу, умовою участі в яких є придбання певного товару (далі - стимулюючий захід), мають бути вказані:
- терміни проведення такого заходу;
- джерело інформації про організатора такого заходу, про правила його проведення, кількість призів або виграшів за результатами такого заходу, терміни, місце і порядок їх здобуття.
Види промо-акцій
Sales promotion (стимулювання збуту) - комплекс комерційних і маркетингових заходів в різних соціальних групах, направлених на збільшення об`ємів продажів (стимулювання купівельного попиту, підвищення якості обслуговування, прискорення процесу руху товару і реалізації товару, впізнанності товарного знаку або упаковки). Бувають орієнтовані як на споживача (consumer promotion), так і на продавця (trade promotion).
Consumer promotion - заходи щодо стимулювання споживача, за допомогою якого вирішуються завдання спонуки до здійснення пробної або повторної покупки, збільшення частоти вжитку продукта/послуги.
Мерчендайзинг - комплекс заходів, що проводяться в торгівельному залі, що включає консультації, дегустації, демонстрації, дарунки, обмін товару конкурента на рекламований товар і тому подібне.
Компанія Procter & Gamble з 1996 року проводить в школах найбільших міст Росії «уроки гігієни». Школярам розповідають про те, як потрібно доглядати зуби, видають брошури з правилами профілактики і зразки продукції під маркою Blend-а-Med.
Семплінг - поширення зразків шляхом їх пропозиції споживачам в дарунок. Зразки можуть розсилатися поштою, розноситися «в кожні двері», роздаватися в магазині і тому подібне Поширення зразків вважається найефективнішим і дорожчим способом представлення нового товару.
Ігровий маркетинг - проведення лотерей, конкурсів, вікторин для споживачів і розиграші призів.
Візуальні комунікації - комплекс покажчиків (вивісок, табличок, рекламних щитів, інформаційних стендів і тому подібне), що допомагають орієнтуватися в просторі і забезпечуючих користувачів необхідною інформацією (розташування об`єктів і їх частин, розміщення на об`єктах конкретних співробітників, час їх роботи і ін.).
Наприклад, «готові кімнати» в магазинах IKEA або в магазині сантехніки оформлений «фрагмент ванни, викладений «керамічною плиткою». Причому цей фрагмент прикрашений настінною лампою, штучними кольорами, ванним приладдям... і починає нагадувати частину будинку. Покупець, побачивши цікаве готове рішення, яке йому важко було представити самостійно, готовий купувати плитку.
Trade promotion - комплекс заходів, направлений на стимулювання збутової мережі для розвитку дистрибуції, прискорення звороту і збільшення об`єму продажів (включаючи мерчендайзинг):
- стимулювання торгівельного персоналу - це такі заходи, як оцінка ефективності мотивації продавців (наприклад, за допомогою методики mystery shopper (таємний покупець), професійні конкурси, бонусные системи;
- програми підвищення лояльності партнерів (виставки, презентації, прес-конференції).
Про сумно відому PR-акції написав в своїй книзі Михайло Задорнов: "На рекламному щиті напис: «Квартири на Щукінській. Хто купить, той отримає в дарунок бейсболку!»".
Direct marketing (прямий маркетинг) - дія на конкретну аудиторію відповідно до бази даних, складеної за замовленням рекламодавця або ним самим або здобуття зворотного зв`язку з конкретним споживачем. Суть методу полягає саме в персоналізації рекламного звернення.
Наприклад, в поштовій скриньці лист від компанії «Ів Роше» із зверненням: «Тетяна Миколаївна! Запрошуємо вас ...» - це прямий маркетинг, а каталоги ІКЕА в конверті з точною адресою одержувача, до інструментів прямого маркетингу не відносяться, оскільки розсилка безадресна.
Event marketing (подієвий маркетинг) - заходи, направлені на просування торгівельних марок, послуг і іміджу кого-небудь за допомогою новинних, яскравих і таких, що запам`ятовуються спеціальних заходів і акцій:
- презентація, церемонія відкриття;
- фестиваль, ярмарок, свято;
- зустріч, круглий стіл, конференція, семінар;
- річниця, ювілей;
- день відкритих дверей, екскурсія по підприємству і т.п.;
- спеціальні програми просування товарів і послуг в рамках шоу заходів (шоу-маркетинг);
- організація обідів, фуршетів і обслуговування під час проведення спеціальних заходів (кейтеринг).
Підписатися на:
Дописи (Atom)